Meie kursustel on kaasatud koolitajateks nii oma ala hästi tundvad ja tuntud lektorid kui ka praktikud, kes oma igapäevatöös tegelevad tööohutuse ja töötervishoiu valdkonna ülesannetega. Koolitustel on palju näiteid reaalsetest töökeskkondadest ja kaasa hulgaliselt näidismaterjali.
Kõiki koolitusi saad tellida ka sisekoolitusena oma organisatsiooni koha peale!
TÖÖOHUTUSE JA ESMAABI KOOLITUSED
Õpetame sulle kõike, mida on vaja teada ja osata, kui asud tööle töökeskkonnaspetsialistina. See koolitus keskendub põhiliselt töökeskkonna-
spetsialisi töökohustustele ning on oluliselt põhjalikum kui 24 akad/h töötervishoiu- ja tööohutusalane väljaõppekoolitus.
See koolitus on töökeskkonnavolinikele ja töökeskkonnanõukogu liikmetele. Meie koolitustelt saab alati rikkalikult näiteid elust enesest ja reaalsetest töökeskkondadest.
Täiendkursuselt saad teadmised õigusaktide muudatustest ja uutest nõuetest. End täiendada saavad sellel koolitusel kõik – nii töökeskkonnaspetsialistid, töökeskkonnavolinikud kui ka töökeskkonnanõukogu liikmed.
Esmane kursus töökoha esmaabiandjale, relvaloa taotlejale, lapsehoidjale ja juhiloa taotlejale. Koolitus kestab kokku 16 akadeemilist tundi (st. kaks koolituspäeva).
Kui oled viimase kolme aasta jooksul läbinud esmase väljaõppekursuse, siis sobib sulle hästi meie esmaabiandja täiendõppekoolitus. Kursus kestab 8 akadeemilist tundi (st. ühe koolituspäeva).
TEISED PÕNEVAD OHUTUSKOOLITUSED
See koolitus on sulle, kui vastutad oma töökohas tuleohutuse ja evakuatsiooni eest.
Koolitusel räägime läbi kõik, mis puudutab sinu ettevõtte kemikaaliohutust ning vaatame üle ka REACH määruse nõuded.
Õpetame sind koostama ja haldama töötervishoiualaseid dokumente. Kaasa hulgaliselt näidiseid ohutusjuhenditest ja vormidest.
Õpi tervist säästvalt raskusi käsitsi teisaldama (vastab BTEC Level 3 Manual Handling Trainers koolituse kavale ja metoodikale).
Õpi lülisamba nimme-ristluu anatoomiast ning loo enesele läbi selle seoseid alaseljavalu sümptomite ning võimalike põhjuste vahel.
Koolitus annab teadmised und mõjutavatest faktoritest ning kosutava une olulisusest inimese elukvaliteedile ja tervisele.
Koolitusel saab õppija ülevaate lülisamba kaela-õlavöötme piirkonna anatoomiast ning loob läbi selle seoseid kaela- ja õlavalu sümptomite ning võimalike põhjuste vahel.